Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317193

KOKK / ABIKOKK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eelkõige roogade valmistamine maitsvalt ja hoolega!
- köögi töö organiseerimine ja korrashoid
- menüüde koostamine
- peolaudade ettevalmistamine
- toidu valmistamine

Ootused kandidaadile

- arenemisvõimelisus
- ausus
- eelnev töökogemus
- hea maitse
- kohusetundlikkus
- koostöövalmidus
- korrektsus
- loov suhtumine oma töösse
- positiivne ellusuhtumine
- professionaalsus
- puhtus
- töötahe

Ettevõte pakub

- stabiilset sissetulekut
- kindlat tööaega (EI ole hiliseid töötunde) vastavalt graafikule
- arenguvõimalusi
- kaasaegset töökeskkonda
- meeldivat kollektiivi
- lisatasu vastavalt töötulemustele
- tööd sõbralikus kollektiivis
- vaheldusrikast tööd
- võimalust töötada arenevas ettevõttes

Lisainfo

Ootame kandideerima positiivseid KOKKASID/ABIKOKKASID, kes teevad oma tööd suure huvi ja
armastusega.

Kui tunned, et just sina sobiksid sellele ametikohale siis kandideeri kohe !

Tööpakkumise number
#317193

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. september 2013
Kuulutus sisestati:
19. august 2013

OÜ Taldrik on toitlustamisega tegelev ettevõte. Meie jaoks on oluline, et kõik meie poolt pakutav oleks alati kvaliteetne ning selle jaoks peame olema kindlad, et kõik meie meeskonna liikmed teevad oma tööd suure huvi, austuse ja hoolega.
Meie eesmärk on pakkuda kliendile alati maitsvaid roogasid ning sõbralikku ja lahket teenindust.

Vaata rohkem