Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #787002

Kokad ja nõudepesijad reisiparvlaevale "Viking XPRS"

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale m/s "Viking XPRS" laeva kööki kogemustega kokkasid ja nõudepesijaid.

Pakkuda on erineva koormusega töölepinguid!

Töögraafik1 nädal tööl, 1 nädal vaba võimaldab jätkata ka õpinguid.

Ootused kandidaadile

  • kokkadel peaks olema kutsetunnistus, võiib olla lõpetamisel
  • kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
  • korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
  • vanust vähemalt 21 aastat

Kasuks tuleb kehtivate meredokumentide olemasolu!

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu

  • sõbralikku töökollektiivi

  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes

  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

  • majutust ja toitlustust laevas

Tööpakkumise number
#787002

Info

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 1600 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. juuni 2022
Kuulutus sisestati:
23. mai 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem