Värsked tööpakkumised

Kokaabi-nõudepesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417154

Tööpakkumise number

417154

Töö kirjeldus

Koka abistamine, roogade ettevalmistamine ja serveerimine, hommikusöökide valmistamine, nõudepesu, köögi korashoid.

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus kokaabina/nõudepesijana, hoolsat ja korrektset kätt, armastust puhtuse vastu, head pingetaluvust, rõõmsalt meelt ja kirge maitsvate toitude vastu:)

Püsivat töökohta kasvavas tordibutiigis, toetavat ja mõistvat meeskonda, arenemisvõimalust ning loomingulistust.

Lisainfo

Töö on vahetustega. Tööaeg nädala sees on 7.30 - 18.00 (19.00), nädalavahetustel 9.30 - 18.00 (19.00).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
20. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2016

Ristikheina Kohvik on üks magus paik pelgulinna südames vanade puitmajade rajoonis. Meie kohvikus on suur rõhk magusal, kuid pakume ka mitmekesist hommikusööki, maitsavid lõunapakkumisi ja loomulikult ootame kõiki ka õhtustama.