Värsked tööpakkumised

Kojamees Kiviõli Keemiatehase territooriumile

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 560174

Tööpakkumise number

560174

Töö kirjeldus

Pakume tööd kojamehele Kiviõli Keemiatööstuses, Turu 3 Kiviõli.
Töö sisu: uste esiste , prügiurnide-, uste esiste-, lehtede-, lume-, prahi jne koristus (kojamehe tööd sisaldav tegevus); garaažibokside betoonpõrandate koristus ( 2x N); kaalumaja koristus vastavalt vajadusele; suvel admin ja ühiselamu ümbert muru niitmine.
Tööaeg esmaspäevast reedeni 7.00-15.30

Nõudmised kandidaadile

Kohustundlik ja karskete eluviisidega

Ettevõte pakub

Kindel töö ja õigeaegselt makstav töötasu

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2018

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.