Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299936

Köiteseadme masinist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

köiteliinil kvaliteetse toodangu köitmine sh brigaadi juhtimine, seadme hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

tehnikaalane haridus
tööstuslikel seadmetel töötamise kogemus
soov töötada vahetustega, sh öisel ajal

Ettevõte pakub

töötulemustest sõltuvat palka
masinisti väljaõpet
huvitavat ja arenguvõimalusi pakkuvat tööd Baltikumi modernseimas trükikojas
nüüdisaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes
ausaid töösuhteid

Tööpakkumise number
#299936

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2013
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2013

AS Printall trükikoda kuulub Ekspress Gruppi. Ekspress Grupp on noteeritud
Tallinna Börsil. Klientideks on paljud kirjastajad Eestist,
Venemaalt, Baltikumist, Skandinaaviast ja ka mujalt
Euroopast. Toodangu hulka kuuluvad näiteks Eesti Ekspress, Eesti
Päevaleht, Eesti Naine, Anne & Stiil jpt.

AS Printall asub Tallinnas - Tala 4

Vaata rohkem