https://www.cvkeskus.ee/280183

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Koidula tollipunkti inspektor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280183

Tööpakkumise number

280183

Töö kirjeldus

Sinu ülesanne on osutada kvaliteetset, kliendikeskset ja efektiivset tolliteenust Koidula tollipunktis, selleks tuleb Sul teostada tollikontrolli maksupettuste ennetamiseks, avastamiseks ja tõkestamiseks.


Nõudmised kandidaadile

Ootame meeskonda vähemalt 21-aastast, korrektset, kohusetundlikku ja hea suhtlemisoskusega kolleegi. Tööks on vajalik eesti keele (C1-tasemel), vene keele ja arvuti kasutamise oskus. Kasuks tuleb teise võõrkeele ja autojuhtimise oskus.


Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd avalikus sektoris. Ametikoha palk pärast katseaega on 700 eurot (bruto).


Lisainfo

Tööaeg on graafiku alusel. Töötsükkel koosneb neljast 12 tunnisest vahetusest (järjest kaks öist ja kaks päevast vahetust, millele järgneb kolm vaba päeva ning neljanda päeva õhtul kell 21.00 algab uus töötsükkel).


Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2012

FIRMA NIMI PEIDETUD

Maksu- ja Tolliamet on Rahandusministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, mis tegeleb riigieelarve tulude laekumise tagamisega riiklike maksude ja tollitulude osas, ühiskonna ja seadusliku majandustegevuse kaitsmisega, riigi maksu- ja tollipoliitikast juhinduva maksu- ja tollikorralduse elluviimisega, maksuseaduste, tollieeskirjade ja muude õigusaktide täitmise kontrollimisega ning isikute teenindamisega maksukohustuse ja tolliformaalsuste täitmisel.