Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319022

Kohviku teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kohviku teenindaja pakub igapäevaselt meie klietidele erilist ja omanäolist teenindust. Kohviku teenindaja jälgib kohviku puhtust, jälgib, et kõik tooted oleksid vitriinides olemas, arveldab klientidega kassas, on usladusväärne ning annab tööl olles endast alati parima.

Ootused kandidaadile

vanus vähemalt 21 eluaastat
kleindile orienteeritus
väga hea eesti keele, inglise keele oskus
soome ja vene keele oskus suhtlustasandil
usaldusväärsus, korrektsus, ausus

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
omatöötaja soodustusi
meeldivat meeskonda
kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#319022

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
4. september 2013

Kohvik Mademoiselle asub maalilises vanalinnas Meriton Old Town Garden Hotellis aadressil Pikk 29. Meie kliente ootavad alati parimad värsked hõrgutavad koogid, tordid, kringlid ja saiakesed. Kõik valmistatakse kohapeal värsketest looduslikest toorainetest. Kohvik Mademoiselle pakub lisaks küpsetistele võileibu, suupisteid, quiche.
Kohvik Mademoiselle (Pikk 29) on gastronoomiaauhinna "Hõbelusikas 2013" üks neljast parima kohviku nominendist!

Vaata rohkem