Värsked tööpakkumised

KOHVIKU PERENAINE (hooajaline mai-september)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 416891

Tööpakkumise number

416891

Töö kirjeldus

Pakume tööd energilisele inimesele- kohviku perenaisele/peremehele!
Kohviku perenaine saab hakkama letis ja köögis:
-Ootame,et klientidega särasilmne ja sõbralik suhtlemine ning töö tegemine oleks meeldiv harjumus, mitte tüütu kohustus.
-Vajame,et jälgiksid kaupade olemasolu ja võtaksid osa inventuurist,teeksid ettevalmistustöid ja hoiaksid korras töökoha.
-On suurepärane, kui saad hakkama kohvipauside ja peolaudade katmisega.
-Pakume paindlikku, graafiku alusel tööd ja suurepärast töökeskonda.

Nõudmised kandidaadile

*tahe ja soov töötada
*eesti ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
*eelnev töökogemus toitlustusteeninduses
*korrektne välimus ja kohusetundlikkus, aus

Ettevõte pakub

*konkurentsivõimelist töötasu
*lahedat töökeskonda
*ettevõtte siseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2016
Brutopalk:
Alates 500 kuni 600 EUR kuus

AS Tampe on Eesti kapitalil tegutsev ettevõte, kes omab 24 aastast kogemust toitlustusäris. Meie pikaajalised kogemused aitavad pakkuda kliendile parimat ja on kinnistanud oskused väärustada töötajat, kui võrdväärset partnerit.