Värsked tööpakkumised

Kohviku peakokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365028

Tööpakkumise number

365028

Töö kirjeldus

Kohviku töö organiseerimine
Kohviku meeskonna väljaõpe, juhendamine
Toidu valmistamine
Menüü väljatöötamine/ koostamine, uute retseptide väljatöötamine
Toidukauba tellimine
Pakkumiste koostamine
Kalkulatsioonide koostamine

Konverentside, seminaride, koolituste üritustega kaasneva toitlustamise organiseerimine ning suhtlemine tellijatega

Toitlustusteeninduse taseme igapäevane parendamine.
Vastutus Veterinaar- ja Toiduameti nõuete täitmise eest (enesekontrolli jälgimine)

Nõudmised kandidaadile

Erialane haridus
Eelnev töökogemus peakokana
Ausus ja kohusetundlikkus
Soov areneda
Positiivsust ja head suhtlemisoskust
Juhtimisoskust ja head pingetaluvust
Head maitsmismeelt
Loomingulisust
Iseseisvat mõtlemist ja tegutsemisoskust
Avatust meeskonnatööle ja teenindusvalmidust

Kasuks tuleb Buum programmi tundmine.

Pakume huvitavat rakendust professionaalses meeskonnas, pikendatud, 35-kalendripäevast põhipuhkust, kaasaegset töökeskkonda, erialaseid täienduskoolitusi.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
16. detsember 2014

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. 2005.a. valmis uus ja moodne haiglahoone Ristiku tn. 1, kus on tagatud kaasaegsed töötingimused. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1200 inimese.