https://www.cvkeskus.ee/427020

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kohtujurist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 427020

Tööpakkumise number

427020

Töö kirjeldus

Kohtujuristi peamised tööülesanded on osalemine kohtuasjade menetlemiseks ettevalmistamisel ja menetlemine kohtumenetluse seadustes ettenähtud ulatuses.


Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on vastavus kohtute seaduse § 47 lg 1 p 1-3 esitatud nõuetele, sh:
§  õiguse õppesuunal vähemalt riiklikult tunnustatud magistrikraad, sellele vastav kvalifikatsioon Eesti Vabariigi haridusseaduse § 28 lõike 2 2 tähenduses või sellele vastav välisriigi kvalifikatsioon
§  eesti keele oskus keeleseaduses sätestatud C1-tasemel või sellele vastaval tasemel
§  kõrged kõlbelised omadused.

Kandideerimisel annavad eelise varasem töökogemus kohtusüsteemis, väga hea kirjalik väljendus- ja argumenteerimisoskus ning vene keele oskus vähemalt suhtlustasemel.


Ettevõte pakub

Kohtujuristidele pakume huvitavat ja arendavat tööd, erialaseid koolitusi, võimalust teha koostööd valdkonna spetsialistidega, konkurentsivõimelist palka (pärast katseaega 1722,11 eurot kuus).

Palk: pärast katseaega 1722,11Lisainfo

Kandideerimiseks esitada
§  avaldus Viru Maakohtu esimehe nimele koos kinnitusega, et kandidaat vastab teenistusse astumiseks avaliku teenistuse seaduses ja kohtute seaduses sätestatud nõuetele
§  kohtujuristiks kandideerija isikuandmete ankeet (saadaval http://www.kohus.ee/et/eesti-kohtud/vabad-tookohad-ja-praktikavoimalused)
§  Eesti kodakondsust tõendava dokumendi koopia, haridust tõendava dokumendi ja akadeemilise õiendi (hinnetelehe) koopia
§  motivatsioonikiri (kuni 1 A4 lehekülg), milles põhjendada oma spetsialiseerumise eelistust kas tsiviil- või süüteoasjadele ning märkida millise kohtumaja kohtujuristi ametikohale kandideeritakse.
Dokumendid palume esitada märgusõnaga "Kohtujuristi konkurss” elektrooniliselt aadressil marve.varmo[at]kohus.ee. Dokumentide esitamise viimane päev on 03.07.2016.

Täiendavat informatsioon personalijuht Marve Varmolt, telefonil 6638310 või 53014212.
 


Asukoht:
Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

-