Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301134

Kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse osakonna nõunik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • osakonna õigusloome ja õigusaktide menetlemise protsessi koordineerimine ja korraldamine riigi kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse poliitika ning haldusjaotuse, haldusterritoriaalse korralduse ja asustusjaotuse valdkonnas;
  • seisukoha kujundamine ministeeriumile kooskõlastamiseks esitatud õigusaktide eelnõude kohta;
  • kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse valdkonna küsimuste juriidilise analüüsi teostamine.

Ootused kandidaadile

  • õigusalane kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad või sellega võrdsustatud haridus);
  • vähemalt 1 -aastane eelnev töökogemus avaliku õiguse valdkonnas;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • head teadmised riigi põhikorrast, avalikust haldusest, teadmised kohaliku omavalitsuse korraldusest, Euroopa Liidust ja rahvusvahelistest suhetest;
  • teadmised ja oskused õigusaktide eelnõude väljatöötamisest ja menetlemisest;
  • iseseisva mõtlemise oskus, analüüsi- ja otsustusvõime, täpsus, korrektsus ning hea suhtlemisoskus.

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd lahendustele suunatud organisatsioonis;
  • enesetäiendusvõimalusi.

Lisainfo

  • täiendav informatsioon tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5141 (Väino Tõemets, kohaliku omavalitsuse ja regionaalhalduse osakonna juhataja);
  • kandideerimisel palume elulookirjeldusele lisada motivatsioonikiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#301134

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
25. märts 2013
Kuulutus sisestati:
8. märts 2013

Siseministeerium ja tema valitsemisala moodustavad Eesti suurima ministeeriumi, kus töötab ühtekokku ligi 10 000 töötajat. Oma igapäevatöös arendab ja suunab ministeerium kahte valdkonda: siseturvalisuse ja regionaalvaldkonda. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, häirekeskus, kaitsepolitseiamet, sisekaitseakadeemia, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus, siseturvalisuse muuseum ning 15 maavalitsust.

Vaata rohkem