Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318931

Kogenud plekksepp

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajatakse Rootsi Stockholmi piirkonda häid valtskatuse plekkseppi erinevatele ehitusobjektidele.

Ootused kandidaadile

töökogemus vähemalt 5 aastat
omad tööriistad
töökus
kohusetundlikkus
ausus
korrektsus
fotoga CV

Tasuta elamispinda, sõidukompensatsiooni, abi vajalike dokumentide vormistamisel,head töötasu
pikaajalist töösuhet

Lisainfo

Kandideerides palume võimalikult täpselt kirjeldada oskusi ja eelnevaid erialaseid töökogemusi ning palgasoov.

Tööpakkumise number
#318931

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2013
Kuulutus sisestati:
2. september 2013

FixedM OÜ ja meie tubli meeskond on pikaajalise ehitus kogemusega ettevõte. Meie põhiklientideks on tellijad
Soomest ja Rootsist. Lisaks ehitusetegevusele tegeleb FixedM OÜ ka tööjõurendiga Rootsis ja Soomes. Seoses pidevalt suurenevale töömahule, vajab ettevõte professionaalset ning kõrget kvaliteeti hindavaid spetsialiste.

Vaata rohkem