Värsked tööpakkumised

Kogenud lammutustööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420256

Tööpakkumise number

420256

Töö kirjeldus

Tööülesannete hulka kuuluvad kõik lammutustöödel läbitavad tööetapid,
alates mööbli eemaldamisest kuni koristuseni.
Sealhulgas ka "piikkaus, roilotus, hionta".

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijalt ootame organiseerimisvõimet, usaldusväärsust,
iseseisvat mõtlemist ja töökust.
Vajalik on Soome tööohutuskaardi (roheline kaart) olemasolu.
Kasuks tuleb asbestitööde luba, soome keele oskus ja eelnev töökogemus Soomes, "linjasaneeraus" objektidel.

Kandideerijalt eeldame valmidust tulla Soome, Espoosse töövestlusele!

Omalt poolt pakume arenemisvõimalusi, koolitust otse töökohal, võimetele vastavat töötasu ja vajadusel elamispinda.

NB! TÖÖVESTLUSED TOIMUVAD SOOMES !!!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016

M.R.Partners Oy on pidevalt arenev lammutustöödega tegelev ettevõte.
Meie objektid on Helsingis ja selle lähiümbruses.