Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621711
Kaugtöö võimalus

Kogemustega kvaliteedi- ja riskijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Sinu vastutusvaldkonnas on:

  • tootmisettevõtte kvaliteediparameetrite planeerimine; mõõtmise ja salvestamise korraldamine
  • kvaliteedi- ja riskijuhtimise programmi koostamine, juurutamine ja rakendamine
  • digitaliseerimisprojektide eestvedamine
  • kvaliteedisüsteemide analüüs ja raportite koostamine
  • kvaliteedijuhtimissüsteemide auditide planeerimine ja läbi viimine
  • organisatsiooni ja meeskonna toetamine uute protsesside kasutusele võtmisel

Nõudmised kandidaadile

MainerPlus otsib meeskonnaliiget, kes:

  • on end tõestanud kvaliteedi- ja riskijuhtimise valdkonnas
  • oskab edukalt ja efektiivselt luua uusi protsesse ja meetodeid, neid ellu viia
  • tunneb end mugavalt digimaailmas
  • oskab suunata muudatusi, on kaasava juhtimisstiiliga
  • tunneb ISO standardeid ning kasutab vilunult AutoCadi
  • on algatus- ja vastutusvõimeline, julge, iseseisev

Ettevõte pakub

Miks kandideerida MainerPlusi kvaliteedi- ja riskijuhiks?

  • Sul on võimalus töötada osaliselt kodukontoris, paindlik tööaeg
  • pakume väljakutset olla süsteemide juurutamises otsustaja ja eestvedaja
  • võimalus lüüa kaasa laieneva ettevõtte arenguplaanides
  • Sind tervitab ambitsioonikate eesmärkidega toetav meeskond
  • Sind ootab konkurentsivõimeline töötasu

Tööpakkumise number
#621711

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2019
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2019

CV Keskuse klient MainerPlus OÜ on 2010. aastal asutatud köögimööbli tootmisega tegelev ettevõte kelle toodangust 98% moodustab Skandinaavia turule suunatud eksport.

Vaata rohkem