Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #790191

Kodumasinate remondi tehnik Euronicsis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kodumasinate remont ( elektroonika ja elektromehaanika)

  • Koduvisiidid kliendi juurde

  • Teostatud tööde kajastus IT süsteemis

Ootused kandidaadile

  • Varasemat töökogemust hooldusettevõttes

  • Teadmised kodumasinate hooldusest ja remondist

  • Kohusetundlikus, korrektsus ja tähtaegadest kinnipidamine

  • Meeskonnas töötamise soov ja hea huumorimeel

  • Inglise keele valdamine ( tehnilise dokumentatsiooni ja jooniste lugemise oskus)

  • Arvuti kasutamise oskus, valmisolek töötada veebipõhises teabekeskkonnas

  • Vene ja eesti keele oskus suhtlustasemel

  • Kasuks tuleb autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset ja töötajasõbralikku töökeskkonda

  • Rõõmsameelseid, professionaalseid ja toetavaid kolleege

  • Stabiilsust ja turvatunnet

  • Konkurentsivõimeline palk alates 1900€/bruto

  • Tervisepäevi, soodustusi meie toodetele, ühisüritusi ja mitmeid teisi hüvesid, millega saad tutvuda tööle asudes

Tööpakkumise number
#790191

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem