Värsked tööpakkumised

Kodumasinate hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423355

Tööpakkumise number

423355

Töö kirjeldus

Elektriliste kodumasinate (pesumasinad, pliidid jne) remont ja hooldus.
Klientidega suhtlemine, dokumentatsiooni täitmine ja arvlemine.

Ремонт и техническое обслуживание бытовых электроприборов (стиральные машины, плиты и т.д.).
Общение с клиентами, заполнение документации и расчеты с клиентами.

Nõudmised kandidaadile

Elektroonikaalased teadmised, elektriskeemide lugemisoskus, mõõteriistade tundmine ja käsitsemine;
tehniline taiplikkus ja huvi antud valdkonna vastu;
B-kategooria juhilubade olemasolu;

Kasuks tuleb:
- erialane haridus (elektroonikaseadmete tehnik, automaatika, elektroonika);
- varasem kogemus kodumasinate remontimisel;
- vene keele valdamine;

Знания в области электроники, навыки чтения электросхем, знание измерительных приборов и владение ими; техническая сметливость и интерес к этой области;
наличие водительских прав категории B.

Также пригодятся:
- специальное образование (техник по электронному оборудованию, автоматика, электроника);
- предыдущий опыт в ремонте бытовой техники;
- владение русским языком.

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu
- kaasaegset töökeskkonda koos kõige tööks vajalikuga
- huvitavat ning mitmekülgset tööd
- täiendkoolituste võimalust

- мотивирующую зарплату
- современную рабочую среду со всем необходимым для работы
- интересную и разнообразную работу
- возможность дополнительного обучения

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV koos varasema töökogemuse kirjeldusega ja palgasooviga aadressile: viru.remont[at]gmail.com.
Lisainformatsiooni saab telefonil: 507 7550
Vastame kõigile kandideerijatele.

Просим кандидатов отправлять свои резюме вместе с описанием предыдущего опыта и размером ожидаемой зарплаты по адресу: viru.remont [at] gmail.com.
Дополнительную информацию можно получить по телефону: 507 7550
Мы ответим всем кандидатам.

Asukoht:
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
15. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
16. mai 2016