Värsked tööpakkumised

Kodukoristaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368683

Tööpakkumise number

368683

Töö kirjeldus

Vajama KODUKORISTAJAID Helsingisse ja selle lähiümbrusesse. Töö e.-r. kl. 9-17.

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame head soome keele oskust, eelnevat puhastusteenindus alast töökogemust, laitmatut minevikku, iseseisvalt töötamise võimet, head füüsilist vormi, positiivset ellusuhtumist, stressitaluvust.

Omalt poolt pakume pidevat tööd, väljaõpet, head palkka ja bonust kvaliteetselt tehtud töö eest. Abistame elamise leidmisel.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2015
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2015
Brutopalk:
Alates 10.23 EUR tunnis

Barona Group Oy asutati 1999.aastal ja on hetkel Soome kõige kiiremini kasvav personaliteenuste pakkuja. Pakume oma klientidele töötajaid nii lühi- kui ka pikaajalisteks töösuheteks. Aastal 2013 leidis Barona Groupi Oy kaudu tööd üle 8000 inimese. Keskmiselt töötab meil ühes kuus kuni 5000 töötajat.