Värsked tööpakkumised

Koduabiline (tasuta majutus ja toitlustus)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237212

Tööpakkumise number

237212

Töö kirjeldus

Meie klientideks on Suurbritannia perekond, kes otsib koduabilist

KODUABILISE tööülesanneteks on:

● Söögi tegemine.
● Koristamine.
● Koerte eest hoolitsemine. (Perekonnas on mitu koera)

NB! Tööleasumisega on kiire.

Eelistatud on koeraarmastajast kandidaat.

Nõudmised kandidaadile

Sobival KODUABILISEL on:

● Eesti või Euroopa Liidu liikmesriigi kodakondsus.
● Hea inglise keele suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Sobivale KODUABILISELE pakume:

● Tasuta majutust lõuna Inglismaa peres.
● Tasuta toitlustust.
● Korralikku palka

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saatke meile enda CV inglise keeles koos pildiga.

Asukoht:
Suurbritannia
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
5. september 2011
Kuulutus sisestati:
22. august 2011

Oleme Eesti erakapitalil põhinev tervishoiu valdkonnale spetsialiseerunud personalivahenduse ettevõte, mis alates 2007 aastast ka Poola ja Itaalia turul vahendamaks tööjõudu erinevatesse ettevõtetesse rahvusvahelisel turul.

E-mail: cv(ät)freshjob.ee