Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #789815

Kliiniline assistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kolme perearsti abistamine igapäevases perearsti töös

  • perearsti eelvisiidi programmiga töötamine, telefonile ja e-kirjadele vastamine

  • patsientide vastuvõttudele registreerimine

  • tervishoiualase dokumentatsiooni vormistamine ja edastamine

  • patsientide abistamine ja juhendamine esmatasandi tervishoiusüsteemis

  • vajadusel lühiaegne pereõe või registraatori asendamine

Ootused kandidaadile

  • meditsiinialase hariduse olemasolu

  • hea suhtlusoskus ja pingetaluvus

  • suhtluses korrektne, empaatiavõimeline, sõbralik

  • meeskonnatööle orienteeritud

  • kohusetundlik, korrektne

  • hea eesti keele oskus, kasuks tuleb võõrkeelte oskus suhtlustasandil

  • arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • meeldiv töökeskkond  Tartu Tervisekeskuses Annelinnas

  • sõbralik kollektiiv

  • mitmekülgne ja arenemisvõimalustega töö

Tööpakkumise number
#789815