2023-08-23 14:48:55

Kliima- ja jätkusuutlikkuse osakonna juhatajat

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui Sa valdad Eesti ja Euroopa Liidu kliimavaldkonna õigusregulatsiooni ning tunned soovi oma teadmisi osakonna loomise ja juhtimise juures praktiliselt kasutada, oled oma töös korrektne ja iseseisev, otsime me just Sind!

Otsime oma meeskonda: kliima- ja jätkusuutlikkuse osakonna juhatajat

Otsime seoses Euroopa Liidu ambitsioonika kliimapoliitika ja kestlike majandustegevuste taksonoomia kehtestamisega inimest, kes koondab enda ümber tippspetsialistidest koosneva meeskonna.

Ootused kandidaadile

Töö sobib just sulle, kui:

  • Sul on meeskonna juhtimise kogemus;
  • Sa valdad laiemalt ESG temaatikat ja õigusregulatsiooni;
  • Sa oled kokku puutunud Euroopa Liidu taksonoomiamääruse, selle kohaldamistingimuste ja aruandlusnõuetega;
  • Sa omad ülevaadet äriühingute kestlikkusaruandluse direktiivist (NFRD ja CSRD);
  • Sa oled teadlik SDG eesmärkidest ja IPCC aruannetest;
  • Sa oled teadlik GHG Protocol standarditest ja süsiniku jalajälje hindamisest;
  • Sa soovid panustada jätkusuutlikuma ettevõtluse ja ühiskonna arengusse.

Kasuks tuleb, kui:

  • Sul on ülevaade LULUCF-st, selle regulatsioonist ja (NIR) arvutustest;
  • Sul on praktiline töökogemus LCA programmi (SimaPro, One Click LCA vm) kasutamisega;
  • Sa oled analüütiline, täpne, kohusetundlik ja kriitilise mõtlemisega;
  • Sa valdad hästi kõnes ja kirjas eesti ja inglise keelt;
  • Sul on hea koostööoskus.

Ettevõte pakub

Miks tulla meile tööle?

  • Pakume väljakutset töötada kiirelt arenevas rahvusvahelises organisatsioonis (Äripäeva kiiresti arenevate firmade edetabeli ehk GASELL ettevõte);
  • Motiveeriv palk;
  • Tulemusrikkaks tööks vajalikke vahendeid ja kaasaegset mugavat töökeskkonda;
  • Sõbralikku, nooruslikku ja toetavat kollektiivi, vahvaid ühisüritusi, reise jm ettevõtmisi;
  • Rohkelt enesetäiendamise võimalusi;
  • Tervise edendamise toetust, spordikompensatsiooni jt hüvesid;
  • Võimalus töötada Tallinnas, Tartus või kodukontoris.

Tahad teada rohkem?

Meie kontaktisik on juhatuse liige Erki Niitlaan, tel 5527327, erki(at)steiger.ee. Aadress Männiku tee 104, 11216 Tallinn. Internetis võid meid leida http://www.steiger.ee või https://www.linkedin.com/company/engineering-bureau-steiger-llc

Kui sul tekkis huvi, palun saada:

  • elulookirjeldus koos varasemate töökohtade ja tööülesannete kirjeldusega;
  • palgasoov;
  • olemasolul soovituskiri.

Pakume tööd täiskohaga ja tööle saab asuda kohe!