Värsked tööpakkumised

Klienditoe spetsialist (töökoht viljandis)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 458707

Tööpakkumise number

458707

Töö kirjeldus

- klientide teenindamine telefoni ja e-posti teel
- kliendiandmete haldus ja andmete kontrollimine
- kliendikaebuste käsitlemine ning lahendamine

Nõudmised kandidaadile

- väga hea eesti ja vene keele valdamine kõnes ja kirjas
- algtasemel inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- valmisolek tööks graafiku alusel
- valmisolek erinevate arvutiprogrammide kasutamiseks
- oskus lahendada klientide probleeme kiirelt ja viisakalt
- täpsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus

Kasuks tuleb:
- eelnev töökogemus telefoniteeninduse valdkonnas

Ettevõte pakub

- töökohta Viljandis
- kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi
- vaheldusrikast tööd
- töötamist hea mainega rahvusvahelises ettevõttes

Kontaktisik:
Hele Lääts +3724354540
klienditeeninduse juht
SmartPOST klienditeenidus Viljandi kesklinnas

Seoses töömahu suurenemisega vajame lisaks kahte klienditoe spetsialisti.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2017

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta. Teenindame oma kliente logistikakeskustes, mis asuvad Rae vallas Lehmja külas ja Saku vallas Tänassilma külas.