Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641447

KLIENDITOE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 21. veebruar 2020
Kuulutus aegub:13. märts 2020

Töö kirjeldus

Tallinna lennujaamas saad väärtusliku töökogemuse ja suurepärase võimaluse suhelda reisijatega erinevatest kultuuridest. Sind ootab ees äge meeskond ja tähendusega töö arenevas ning põnevas keskkonnas.

  • On oluline, et leiad suhtlemisel kontakti erinevate inimestega, oled valmis
pakkuma neile sobivaid lahendusi jäädes ka keerulistes olukordades täpseks ja
tasakaalukaks.
  • Aitad klientide tagasisidet analüüsides muuta lennujaama veelgi paremaks ja
mõnusamaks.
  • Sul on tähtis roll lendude ja reisijate teenindamist puudutava informatsiooni
vahendajana Tallinna ning regionaalsete lennujaamade klientidele ja partneritele.
  • Lennujaamas on klientidele kättesaadavad mitmed mugavusteenused, ka nende
tutvustamine ja müük teenindusletis on Sinu ülesanne.
  • Saabuvatele infopäringutele tuleb vastata e-kirja teel ja telefonitsi, samuti tuleb
terminalis viibivaid reisijaid informeerida valjuhääldisüsteemi kaudu.
  • Meie töökeeleks on eesti keel, klientidega suhtlemiseks pead oskama inglise ja
vene keelt.

Ootused kandidaadile

Kandideeri, kui :

  • oled loomult abivalmis, julge ja avatud suhtleja
  • suhtled vabalt eesti, inglise ja vene keeles
  • oled vilunud arvutikasutaja
  • Sul on sarnase töö kogemus klienditeeninduse valdkonnast
  • oled jõudnud omandada kutse või - gümnaasiumitaseme hariduse

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • meeskonda, kes jagab ühist missiooni
  • tulemusi, mida märgatakse ja hinnatakse
  • arenguvõimalusi unikaalses tegevusvaldkonnas
  • 7 päeva tasustatud lisapuhkust aastas
  • spordi- ja terviseedendamise teenuste kasutamise võimalust
väga soodsatel tingimustel
  • tasuta auto parkimise võimalust töökoha lähedal

Tööpakkumise number
#641447

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. märts 2020
Kuulutus sisestati:
21. veebruar 2020

„Oleme Eesti õhuväravaks ja visiitkaardiks, mis paneb meile suure vastutuse, aga annab ka võimalused. Meie kätes on suuresti usaldus Eesti täpsuse vastu, usaldus Eesti asjalikkuse vastu, aga ka sõbralikkuse ja soojuse vastu."
Lennart Meri

AS Tallinna Lennujaam on kaasaegne, kliendikeskne, kvaliteetset teenust osutav äriühing, mille põhitegevuseks on õhusõidukite, reisijate ja kauba teenindamine.

AS Tallinn Airport GH on AS-i Tallinna Lennujaam tütarettevõte, mille põhitegevuseks on reisijate ja õhusõidukite maapealne teenindamine. Meie partneriteks on erinevad lennufirmad, reisibürood ja turismi korraldamisega tegelevad firmad.
Meie aitame lihtsalt lennata!

Ettevõttele on omistatud suurettevõtete kategoorias 2019. aasta jätkusuutliku ettevõtluse indeksi tulemuste alusel kuldmärgis.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks

Atraktiivne tööandja 2019

Best Airport 2018

Vaata rohkem