Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #650475
Kaugtöö võimalus

Klienditoe spetsialist

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

tagada operatiivne, süsteemne ja kliendikeskne
info liikumine Riigi Kinnisvara hallatavatel
objektidel. Sealhulgas:

  • klientide kõnedele ja kirjadele vastamine
    ning teadete registreerimine infosüsteemi
  • olla kontaktisikuks klientidele ettepanekute
    ja mittevastavuste käsitlemisel
  • oma valdkonda puudutavate aruannete ja
    analüüside koostamine
  • andmete infosüsteemi sisestamine ja
    õigsuse kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

  • suhtled vabalt eesti keeles ja oled valmis
    rääkima ka vene ja inglise keeles
  • oled aktiivne, julge ja hea suhtlemisoskusega
  • oled täpne ja kohusetundlik meeskonnamängija
  • oled kiire kohanemis- ja õppimisvõimega
  • erinevad arvutisüsteemid ei hirmuta sind

* võimalust töötada oluliste ja suure mõjuga projektidega ning koos oma valdkonna profesionaalidega
* arengu- ja koolitusvõimalusi, mis toetavad sinu erialast ja isiklikku arengut
* väärilist tasu, väga heade töötulemuste eest tulemustasu
* kaasaegseid töövahendeid
* soodustusi sportimiseks ja tervise eest hoolitsemiseks
* inspireerivat töökeskkonda Tallinna kesklinnas

Tööpakkumise number
#650475

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2020
Kuulutus sisestati:
18. mai 2020

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.

Vaata rohkem