Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #742725

Klienditoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* pakkuda professionaalset kliendituge telefoni ja e-posti teel

* leida klientide muredele lahendusi ja vastata nende küsimustele

* olla sõbralik ning koostööaldis meeskonnaliige!

Ootused kandidaadile

* suurepärast eesti ja head vene keele oskust

* head õppimis- ja analüüsivõimet

* head arvuti ja levinud kontoritarkvarade kasutamise oskust

* suurepärast suhtlemisoskust

* tahet leida klientide muredele kiirelt parimaid lahendusi

* head tehnilist taipu

* ausust, kohusetundlikkust ning täpsust ja korrektsust oma töös

Ettevõte pakub

* tööd nooruslikus ja toetavas kollektiivis

* koolitus- ja arenguvõimalusi

* vingeid tiimiüritusi nii Eestis kui välismaal

* konkurentsivõimelist töötasu

* töökohta hubases kontoris nõmmel

* sporditoetust

* tasuta lõunat kontoris.

Tööpakkumise number
#742725

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
10. november 2021

Navirec on Eesti kapitalil põhinev rahvusvaheline ettevõte, kes osutab klientidele innovaatilisi teenused aastast 2005. Ettevõttel on kontorid üle Euroopa ning meie kliendid kasutavad teenuseid üle maailma. Ettevõtte poolt pakutavad peamised teenused on Navirec GPS- sõidukite jälgimiseteenus ning GSMtasks mobiilne tööülesannete haldus. Oleme oma valdkonnas turuliidrid.

Vaata rohkem