Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799449

Klienditoe spetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne tellimuste käsitlemine ja haldamine telefoni ja e-posti teel;

  • info vahetamine müügispetsialistide ja klientidega;

  • klientide vajaduste väljaselgitamine ning lahenduste pakkumine;

  • müügitellimuste ja uute klientide müügiprogrammi sisestamine;

  • müügiarvete koostamine ning väljastamine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;

  • väga hea eesti keele oskus ning suhtlustasandil inglise keele oskus;

  • väga hea arvuti kasutamise oskus (kiirus ja täpsus andmete sisestamisel);

  • hea eneseväljendus-ja kuulamisoskus;

  • koostöövalmidus ja sõbralik suhtumine.

Ettevõte pakub

  • tööaega E-R 08.30-17.00;

  • ühte täiendavat tervisepäeva aastas;

  • tervisekindlustust ettevõtte poolt;

  • toetavat ja kokkuhoidvat meeskonda;

  • arenemisvõimalusi meeskonna- ja ettevõttesiseselt.

Tööpakkumise number
#799449

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2022
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem