2023-08-23 14:48:55

Klienditoe spetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma kasvavasse meeskonda klienditoe spetsialisti!

Clean Kitchen on meal kit-teenus, mis toob igal nädalal püsitellimusena koju lihtsad ja maitsvad retseptid õige koguse koostisosadega.

Kliendid on ettevõtte edu keskmeks ning klienditoe spetsialisti võimuses on muuta iga kliendi päev paremaks. Klienditoe spetsialist hindab ise head teenindust, omab head ülevaadet meie teenusest ning oskab igale probleemile lahenduse leida.

Peamised ülesanded:
- Klientide abistamine ja juhendamine kodulehel
- Kliendi jaoks kiirete ja mugavate lahenduste leidmine
- Suhtlus chati, e-kirjade ja telefoni vahendusel

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

- Hea suhtlemisoskusega

- Lahendustele orienteeritud

- Kirjutab ja räägib korrektses eesti ja inglise keeles

- Positiivse ellusuhtumisega

- Hea pingetaluvusega

Tuleb kasuks:

- Vene keele oskus

- Eelnev kogemus klienditoe valdkonnas

- Huvi toidu ja kokanduse vastu

Ettevõte pakub

Pakume:

- Konkurentsivõimelist töötasu

- Võimalust töötada kiirelt kasvavas ettevõttes koos oma ala tippudega

- Õppimis- ja arenemisvõimalusi

Tööajad E-R 9-18.