Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803877

Klienditoe konsultant (Jõgeva)

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditoe konsultandina on Sinu vastutuses
kiire ja professionaalne kliendi nõustamine ning kliendipöördumiste lahendamine
täiskoormusel tööd vahetustega graafiku alusel E-R 8:30-20:00 ja kaks korda kuus L-P 8:45-15:15
vaheldusrikas töö, omandades igapäevaselt uusi teadmisi ja oskusi

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma tiimi kui Sul on
suurepärane suhtlemisoskus ning tahe aidata kliendil jõuda parima lahenduseni
vähemalt ühe võõrkeele väga hea oskus (inglise või vene keel) ning eesti keele oskus suhtlustasandil
hea arvutikasutusoskus ja valmisolek kasutada erinevaid programme
oskus tulla toime ka pingelistes situatsioonides

Sind ootavad meie juures mitmed koolitus- ja arenguprogrammid, hüved nagu 5-päevane lisapuhkus, haigushüvitis, ühisüritused, soodustused koostööpartneritelt ning suurepärased võimalused sportimiseks ja tervise edendamiseks.

Tööpakkumise number
#803877

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk : Alates 850 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
6. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem