2023-08-23 14:48:55

Klienditoe ja sisuloome spetsialist

CVKeskus.ee klient
2000 - 2400 €/kuus Bruto
Liikluslab on Eesti juhtiv Edtech ettevõte sõidukijuhtide koolitamisel. Meie innovaatiline õppeplatvorm on viinud e-õppe uuele tasemele ja me ei peatu! Oleme pühendunud sellele, et pakkuda parimat õpikogemust, kasutades viimaseid tehnoloogilisi lahendusi.

Otsime oma meeskonda inimest, kes võtaks enda peale suhtlemise klientidega ja aitaks sisuloomega.

Töö kirjeldus

  • B2C ja B2B klientide tugi telefoni ja e-posti teel
  • Klientide väljaõpe digiteenuste kasutamiseks
  • Sisuloome sotsiaalmeedia jaoks, sh videoformaadis
  • Töö tekstidega (turundus, tõlked, korrektuur)
  • Juhendmaterjalide loomine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline taiplikkus, arvuti vilunud kasutaja
  • Väga hea eesti keel nii kõnes kui kirjas (C1-tase)
  • Väga hea vene keel nii kõnes kui kirjas (C1-tase)
  • Hea inglise keel nii kõnes kui kirjas (B2-tase)
  • Vastutustundlikkus ja tähelepanu detailidele
  • Kogemus klienditeeninduse-, müügi- või turunduse valdkonnas
  • Julgus esindada ettevõtet oma näo- ja pädevusega
  • B-kategooria juhiluba ja sõidukogemus

Kasuks tuleb:

  • kogemus sisuloomega sotsiaalmeedia jaoks
  • kogemus videotarkvara- ja graafilise redaktoriga
  • copywritingu või tõlketöö kogemus
  • inglise keele oskus C1-tasemel
  • juhiluba ja sõidukogemus teistes kategooriates

  • Huvitav ja mitmekesine töö — unusta rutiin! Iga päev toob uusi väljakutseid ja võimalusi.
  • Konkurentsivõimeline palk — Sinu aeg ja oskused on väärtustatud.
  • Vajalik väljaõpe — saad süvitsi tundma Liikluslabi e-keskkonda ja Edtech maailma.
  • Sõbralik ja töökas kollektiiv, kus hinnatakse Sinu iseseisvust ja initsiatiivi.

Lisainfo

Kui oled sõbralik, abivalmis ja tahad olla osa millestki suurest ja innovatiivsest, siis ootame Sind oma meeskonda!

Kandideerimiseks palun saada motivatsioonikiri pikkusega kuni 100 sõna ja lisa oma eelmise tööandja kontaktid soovituse saamiseks. Kui oled kirjutanud artikleid blogide/ajalehtede jaoks või haldasid sotsiaalmeedia kontosid mõne teise ettevõtte jaoks, palun lisa vastavad lingid CV-sse.