Värsked tööpakkumised

Klienditoe ja kontori assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423307

Tööpakkumise number

423307

Töö kirjeldus

  • klienditellimuste, tootmisraportite sisestamine infosüsteemi;
  • registrite pidamine (nt koolitused, dokumendid, jms);
  • toetavate teenuste (nt. kontoritarbed, koristus) tellimine, haldamine;
  • protokollide koostamine;
  • tööohutusalase dokumentatsiooni täiendamine (töökeskkonna spetsilisti kogemus pole nõutav kuid annab eelise);

Eelise annab ka kaaskiri CV juures.

NB! SOBIVA TÖÖTAJA PALKAME KOHESELT, ILMA KUULUTUSE LÕPPTÄHTAEGA OOTAMATA!

Nõudmised kandidaadile

  • punktuaalsus, süsteemsus, korraarmastus ja järjepidevus;
  • analüütiline mõtlemine, initsiatiivikus;
  • hea arvutioskus;
  • hea eesti ja inglise keele oskus;
  • soovitavalt majandusalane haridus;
  • soovitavalt varajasem ligilähedase töö kogemus;
  • soovitavalt tööohutuse alane kogemus (nt töökeskkonna spetsilist);

Pakume Sulle ainulaadset võimalust profesionaalseks hüppeks väga kiiresti arenevas, edukas, rahvusvahelises ettevõttes. Palju koolitusi, tipptasemel organisatsioonikultuuriga töökeskkonda ning kõiki tööks vajalikke kaasaegseid vahendeid. Edasine karjäär ei ole kindlasti välistatud.

Lisainfo

Tööaeg: E-R 08.00...16.30 (kaugtöö ei ole võimalik)

TÖÖ ON TÄHTAJALINE - kui põhitöötaja lapsehoolduspuhkuselt naasmiseni.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
13. mai 2016

Stora Enso Packaging AS tehas asub Tallinnas, Tänassilma tööstuspargis. Globaalse haardega ettevõte arendab, kujundab ja toodab lainepapist pakendilahendusi. Tootevalik hõlmab tarbija-, transpordi-, hulgi- ja jaemüügipakendeid, lainepapilehti ning vastavaid turundusmaterjale. Firma eesmärk on tagada parem tulevik taastuvatest loodusvaradest pakendamismaterjalide abiga ja seejuures mõeldakse säästlikumalt. Vaata lisaks: www.storaensopack.ee ja www.storaenso.com

Seoses praeguse töötaja lapsehoolduspuhkusele suundumisega ootame oma eeskonnaga liituma tähtajalise lepinguga (kuni olemasoleva töötaja lapsehoolduspuhkuselt naasmiseni) klienditoe ja kontori assistenti.