Värsked tööpakkumised

Klienditenindaja (Kristiine linnaosas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399186

Tööpakkumise number

399186

Töö kirjeldus

Keemiline puhastus (Tallinnas Kristiine linnaosas ) vajab KLIENDITEENINDAJAT

Klientide teenindamine
Esemete vastuvõtmine, pakkimine, väljastamine
Arveldamine ja aruannete täitmine
Äriklientide esemete kontrollimine, pakkimine ja väljastamine
Vähesel määral ka pesupesemisel abistamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
Ausust ja kohusetundlikkust
Sõbralikkust klientidega suhtlemisel
Eesti keele oskust kõrgtasemel
Vene keele oskust suhtlustasemel

Pakume väljaõpet, stabiilset sissetulekut - Palk kokkuleppel
Puhkust vastavalt töötaja soovidele
Paindlikkust töögraafiku koostamisel

Lisainfo

Töö on graafiku alusel ( võimalik ka osalise koormusega töö )
Töötasu 4,40 eur /bruto/tunnis
Tööle asumise aeg: Nii ruttu kui võimalik

CV palun saata karmen(ät)euroclean.ee
Kontakttelefon : 56237070

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2015

Oü Euroclean asutati aastal 2005 osutamaks keemilise puhastuse ja pesupesemiseteenust nii jae- kui äriklientidele.

Kasutame oma tegevuses Itaalia päritolu "Renzacci " ja "Ipso" seadmeid.
Meie eesmärgiks on pakkuda mugavust, puhastades nii tekstiilesemeid kui nahk- ja karusnahkesemeid, samuti jalanõud, aksessuaarid, kotid, kohvrid.
Valime alati parimat tulemust andva puhastusviisi - meie eesmärk on saada maksimaalselt puhas tulemus !
Oleme paindlikud ja lähtume kliendi vajadustest - vajadusel saab klient eseme kätte samal päeval.
Lisaks oma põhitegevusele ( rõivaste puhastamine ) pakume ka riiete pisiparandust, ka. jopede-mantlite lukkude vahetamist.

Tänaseks oleme oma töökojad sisse seadnud

* Sõpruse pst.174, Tallinn ( Rimi )
* Lootsi 7 , Tallinn ( Norde Centrum )
* Pärnasalu 31, Saue
* Keila Selver