Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312529

Klienditeenindusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeenindusspetsialisti töö sisuks on
- kliendikõnede ja -meilide vastuvõtt ja käsitlemine,
- müügitellimuste edastamine,
- aktiivne suhtlemine püsiklientidega,
- andmebaaside haldamine,
- tellimuste, arvete käsitlemine
- logistiliste protsesside kontrollimine.

Klienditeenindaja osaleb müügikoosolekutel, edastab vajalikku informatsiooni ja täidab vajadusel kontori administraatori ülesandeid.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on
- klienditeenindus- või müügialane kogemus
- väga hea eesti ja inglise keelele valdamine, soome ja vene keele oskus tuleb kasuks
- MS Office programmide tundmine

Eeliseks on SAP-i kasutuskogemus ning töökogemus ehitusmaterjalide valdkonnas.

Isikuomadustest on kõige olulisemad kliendikesksus, koostöövalmidus, hea suhtlemis- ja eriti kuulamisoskus, täpsus, tähelepanelikkus ja positiivne
ellusuhtumine.

Pakume Sulle vastutusrikast tööd rahvusvahelises keskkonnas, toredaid abivalmis töökaaslasi, tööks vajalikku koolitust ning konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#312529

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2013

Ariko Reservi kliendiks on VELUX Eesti OÜ, mis kuulub üle 60-aastase kogemusega Taani VKR Holding gruppi. VELUX on juhtiv katuseakende tootja ja turustaja maailmas, andes tööd ligi 10000 inimesele. Baltimaades on VELUX esindatud alates aastast 1992.

VELUX Eesti Ülemistel asuvasse kontorisse on oodatud aktiivne ja tulemuslik

Vaata rohkem