Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #247238

KLIENDITEENINDUSKESKUSE JUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klienditeeninduse meeskonna arendamine, juhendamine ja juhtimine
Klientidega suhete arendamine ja hoidmine
Müügistrateegia kujundamine ja elluviimine
Müügiprognooside koostamine ja täitmine
Müügialase arendustegevuse planeerimine ja elluviimine
Turundusplaanide ja kampaaniate elluviimine
Turusituatsiooni tundmine ja analüüsimine

Ootused kandidaadile

Eelnev edukas kogemus müügi- või turundusalal
Kõrgharidus
Võime juhtida läbirääkimisi
Inimeste ja protsesside tulemusliku juhtimise töökogemus
Hea enesekehtestamise võime
Initsiatiivikus ja planeerimisoskus
Energilisus, tulemustele orienteeritus
Eesti ja inglise keele valdamine
B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Arengu- ja karjäärivõimalusi;
Konkurentsivõimelist palka;
Huvitavat, intensiivset tööd kiiresti kasvavas, loomingulises ja ambitsioonikas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#247238

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2012
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2011

Sanitex on üks Baltimaade suurimaid ning kiiremini kasvavaid esmatarbekaupade distributsiooni- ja logistikakontserne. Sanitex pakub tööd rohkem kui 2000-le inimesele. Sanitexi missiooniks on pakkuda väga kõrgel tasemel müügi-, distributsiooni- ja logistikateenust kogu Baltikumis.

Vaata rohkem