Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796174

KLIENDITEENINDUSE PROFF (õhtune töö)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Külaliste professionaalne teenindamine õhtusöögil, tellitud toitude ja jookide tellimuste vastuvõtmine, ettevalmistamine ja lauale serveerimine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus restoranis või kohvikus

  • ei karda kõrgeid teenindusstandardeid

  • eesti ja inglise keel; kasuks tuleb soome ja/või vene keele oskus

  • täisealine

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu

  • jootraha (meie restorani külalised hindavad ja premeerivad head teenindust lahkesti)

  • tööd graafiku alusel (orienteeruv tööaeg 18:00 - 24:00)

  • sõbralikku ja abivalmis kollektiivi

  • kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#796174