Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716061
Kaugtöö võimalus

Klienditeeninduse piirkonnajuht

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Meie arenevas ja uuendusmeelses organisatsioonis saad:
- Töötada välja meie klienditeeninduse tervikliku arendamise põhimõtted ja rakendada neid töökorralduses, lähtudes ameti strateegilistest eesmärkidest.
- Kujundada ja arendada klienditeenindajate professionaalset meeskonda, et tagada klientide kvaliteetne teenindamine ja nõustamine.
- Hästi tuttavaks mitmekülgse riigi sotsiaalteenuste maailmaga, et toetada oma meeskonda keeruliste kliendiprobleemide lahendamisel ja arendada meie teenuseid koostöös teenuseomanikega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidus (soovitavalt magister) ning mitmekülgne juhtimiskogemus. Hea, kui oled õppinud juhtimist ja teenindust ning tunned teeninduskvaliteedi mõõdikuid. Hea suhtlemis- ja koostööoskust ei jäta sind ka pingeolukordades.

Tööpakkumise number
#716061

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2021
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem