2023-08-23 14:48:55

Klienditeeninduse juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Klienditeeninduse juhina seisad hea selle eest, et klienditeeninduse tegevuseesmärgid oleksid saavutatud tõhusalt ja õigeaegselt ning kooskõlas ettevõtte eesmärkide ja regulatiivsete nõuetega. Värbad, motiveerid ning juhid tegusalt ja tulemustele orienteeritud klienditeeninduse meeskonda. Annad juhiseid ja tuge, et tagada töötajate kompententsus ja võimed saavutamaks nii individuaalseid kui ka meeskonna eesmärke. Püüad pidevalt arendada meeskonna tõhusust rakendades kvaliteedipõhist juhtimist. Tegeled teenindusstrateegia väljatöötamisega ja elluviimisega. Kontrollid ja parendad töökvaliteedi- ja nõuete vastavust. Raporteerid vastutusvaldkonnaga seonduvat korrektselt ja õigeaegselt oma juhile. Haldad osakonna eelarvet ja rakendad meetmeid kulude optimeerimiseks.

Ootused kandidaadile

SOBID MEILE, KUI Sinus on potentsiaali olla hea juht – Sa hoiad meeskonnas positiivset õhkkonda ja oskad protsesse koordineerida. Oled tulemustele orienteeritud usaldusväärne tegutseja ning leiad lahendused põnevaid väljakutseid pakkuvates olukordades. Sa omad vähemalt 4 aastat kogemust telekommunikatsiooni/ kõnekeskuse/ teleturunduse valdkonnas ja 2 aastat kogemust meeskonnajuhi positsioonil. Sa tunned kõnekeskusega seotud tehnoloogiat, sealhulgas ACD, CTI ja ressursside planeerimise vahendeid. Sul on teadmised ja kogemused meeskonna juhtimisest, motiveerimisest ja koolitamisest ning suhtled vabalt inglise keeles, kasuks tuleb ka vene keele oskus.

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:
* Paindlikku tööaega.
* Võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes professionaalses, stimuleerivas ja väljakutsuvas töökeskkonnas, kus on igapäevaseks osaks suhtlemine välispartnerite ning teiste maade TNT üksustega.
* Põhjalikku väljaõpet tööle tulles ning mitmekülgseid koolitusi kogu Sinu aja jooksul TNT-s.
* Võimalusi arenguks ja eneseteostuseks.
* Lisaks konkurentsivõimelisele põhipalgale ka Sinu tööd tunnustavat tulemuspalka ning ametiautot.
* Erinevaid tervise- ja sporditoetuseid.
* Hubast, kaasaegset ja avarat kontorit Ülemistes vaatega Tallinna lennujaamale.
* TNT-s Sa tunned, et oled oluline. Me tõesti väärtustame oma inimesi - lisaks väärilisele töötasule tunnustame ning kiidame häid meeskonnakaaslasi rohkem kui 1 kord aastas. Aitäh on meil igapäevane.