Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635025
Kaugtöö võimalus

Klienditeeninduse juht

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

- Klienditoe osakonna juhtimine
- Müügiosakonna kvaliteedikontroll
- Klienditugi e-posti teel
- Tellimuste töötlemine ja koostamine
- Aruannete koostamine ja esitamine
- Töö programmiga

Ootused kandidaadile

- Hea suhtlemisoskus
- Keelte oskused:
eesti keele oskus kõrgtasemel,
inglise keele oskus heal tasemel
Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil
- Arvutioskus (MS Office)
- Töö sobib Sulle kui oled:
sõbralik, vastutustundlik, stressitaluv, täpne, tähelepanelik ja kiire õppimisvõimega

Ettevõte pakub

- Täistööaega kiirelt arenevas ettevõttes
- Konkurentsivõimelist palka
- Kaasaegset töökeskkonda ja kontorit Vanalinnas
- Toetavat ja sõbralikku meeskonda
- Põhjalikku väljaõpet
- Paindlikku töö graafikut
- Kodukontori võimalust

Tööpakkumise number
#635025

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2020

Soome Tervisetooted OÜ on 2011 aastal loodud ja tervisetoodete lävemüügile keskenduv ettevõte. Meie tegevuse mõtteks on pakkuda kvaliteetseid tervisetooteid neid mugavalt otse koju toimetades.

Uudistoodete esitlemise asemel keskendume selliste toidulisandite müügile, mille mõju kohta on tehtud palju teaduslikke uuringuid. Meie ettevõte jagab klientidele informatsiooni ka uute toitumisalaste uuringute kohta ning tervisliku eluviisiga seotud küsimustes. Teeme jätkuvalt koostööd toitumisspetsialistidega ning jälgime nende uurimistöid selles valdkonnas.

Vaata rohkem