2023-08-23 14:48:55

Klienditeeninduse juht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime klienditeenindusele eestvedajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on meeskonna juhtimine, klienditeeninduse töö korraldamine, teeninduse tõstmine ja protsesside parendamine.

Töö iseloom eeldab õigeaegselt ja efektiivset suhtlust erinevate osapooltega ning võimaldab end proovile panna ka erinevates arendusprojektides.

Ootused kandidaadile

Sobid hästi meie meeskonda, kui

‒ Omad eelnevat meeskonna juhtimise kogemust

‒ Oled iseseisev, initsiatiivikas, hea analüüsivõime ning koostöövalmidusega

‒ Sul on hea suhtlemis- ja eneseväljendamisoskus

‒ Omad kõrget pingetaluvust ja kiiret reageerimisvõimet muutuvates olukordades

 ‒ Sul on väga hea eesti keele ning hea inglise keele oskus

Kasuks tulevad eelnevad logistikaalased teadmised, teenindusstandardi juurutamise kogemus ning vene keele oskus.

Meie ettevõttes ootavad Sindhuvitavad ja väljakutseterikkad tööülesanded, hea töökeskkond, tänapäevased töövahendid ning toetavad ja professionaalsed kolleegid. Väärtustame koostööd, head kliendikogemust ja inimestele suunatud väärtuspõhist keskkonda. Pakume põhjalikku väljaõpet, erinevaid koolitusi, arengu- ja karjäärivõimalusi ning meie meeskonnaliikmena on sul võimalus kasutada mitmeid ettevõttepoolseid soodustusi sh lisapuhkust.