Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300804

KLIENDITEENINDAJAD (Valdeku ja Pelgulinna Comarket)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie klienditeenindaja põhilisteks tööülesanneteks on ostjate viisakas, kiire, korrektne ja sõbralik teenindamine kassas ja müügisaalis, müügisaali korrastamine ja kaubariiulite täitmine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled aus, kiire, täpne ja kohusetundlik ning sulle meeldib vahetustega töö, valdad eesti keelt kaubandustöötajatele nõutaval tasemel. Kasuks tuleb vene keele valdamine.

Pakume Sulle väljaõpet, konkurentsivõimelist töötasu ning soovi korral ettevõttesisest arengut.

Lisainfo

Tööpiirkonnaks on Valdeku (Vabaduse pst. 54B) või Pelgulinna (Telliskivi 24) kauplus vastavalt Sinu soovile.

Tööpakkumise number
#300804

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. märts 2013
Kuulutus sisestati:
5. märts 2013
Lisainfo palga kohta:
Alates 520 eurot

Abc Supermarkets on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis opereerib kaupluseid Comarket ja Solaris Toidupood. Meie missiooniks on tekitada klientides positiivseid emotsioone ja olla neile lähedal. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning uudset lähenemist.

Vaata rohkem