Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300304

KLIENDITEENINDAJAD ja KAUBA VASTUVÕTJAD asendustiimis

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hea pakkumine Sulle, kes sa tunned, et Sulle sobib liikuv töö ja tahad valmistada oma tööga rõõmu suurele hulgale klientidele.

Oled oodatud meie asendustiimi meeskonda kui oled aus, kiire, täpne ja kohusetundlik. Armastad liikumist ja vaheldust ning vajad paindlikku tööaega, räägid eesti keelt kaubandustöötajale nõutaval tasemel. Kauba vastuvõtjalt ootame valmisolekut ka füüsiliseks tööks.

Ootused kandidaadile

Klienditeenindaja põhilisteks tööülesanneteks on klientide sõbralik, kiire ja hooliv teenindamine kassas ja müügisaalis, müügisaali korrastamine ja kaubariiulite täitmine.

Kauba vastuvõtja põhilised tööülesanded on lattu saabuvate kaupade vastuvõtmine, säilitamine, ladustamine ja väljastamine, kauba müügisaali toimetamine ja transportimine

Pakume Sulle väljaõpet, head töötasu, vajadusel transpordi kompenseerimist, võimalust panna proovile oma kohanemisvõimet, saad tuttavaks erinevate kolleegide ja klientidega ning areneda ettevõttes.

Tööpakkumise number
#300304

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. märts 2013
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2013

Abc Supermarkets on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis opereerib kaupluseid Comarket ja Solaris Toidupood. Meie missiooniks on tekitada klientides positiivseid emotsioone ja olla neile lähedal. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning uudset lähenemist.

Vaata rohkem