Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669151

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Võrumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 22. september 2020
Kuulutus aegub:21. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • klienditeenindus

  • töötamine kassas

  • aktiivne müümine

  • inventuurides osalemine

  • kaupade müügiks ettevalmistamine, markeerimine, väljapanek

  • kaupade realiseerimiskuupäevade kontrollimine müügisaalis

  • kaupade hindade olemasolu ja õigsuse jälgimine

  • kaupade koguseline ning kvaliteetne vastuvõtmine

  • vastutamine kaubalis-materiaalsete väärtuste säilimise eest

  • hoolitsemine töökoha korrashoiu ja oma välimuse eest

Ootused kandidaadile

Ehk oled just Sina see keda me otsime!

Peamised nõutavad isikuomadused: aus ja usaldusväärne, vastutustundlik, kõrge teenindamisvalmidusega ning pühenduv, täpne ja korrektne, kõrge stressitaluvusega, avatud uuendustele.

Lisaoskused, teadmised ja võimed: paindlikkus ja oskus saavutada kompromiss, väga hea suhtlemisoskus, teadmised ajakohastest valdkonna teooriatest, erialased teadmised, oskus töötada meeskonnas, tervislik seisund, mis võimaldab teisaldada raskusi ja töötada vahelduvate temperatuuride juures.

Kui Sa tundsid ennast ära, siis oled oodatud kandideerima!

Ettevõte pakub

  • eneseteostamise võimalust
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • arenemist koos noore ettevõttega
  • kaasaegseid töötingimusi
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • kohest tööleasumise võimalust

Töötamise asukoht: Pikk 2a, Võru linn

Tööpakkumise number
#669151

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

A1000 Marketi näol on tegemist poeketiga, mis on keskendunud toidu- ja tarbekaupade müügile. Samuti on meie fookuses hoida tarbija jaoks hinnad alati võimalikult madalal.
Esimene A1000 Market pood avati 2017. aastal Tartus. Hetkel oleme juba laienenud Tallinnasse, Narva, Kohtla-Järvele, Pärnusse, Võrru, Viljandisse ja Valgasse. Oleme pühendunud sellele, et meie kaubavalik on pidevalt täienev ning sortiment mitmekesine. Meie jaoks kõige tähtsam on meie töötajate heaolu, seetõttu oleme võtnud oma südameasjaks pakkuda töötajatele mugavaid ja paindlikke töötingimusi ning head palka. A1000 Marketites on palgad kõrgemad kui teistes Eesti toidupoekettides, sest me usume, et õnnelik töötaja on ettevõtte edu võti. Õnnelik töötaja on see, kes sillutab ükskord meie endi tee tippu. Õnnelik töötaja võrdub omakorda õnnelik klient. A1000 Market on võtnud eesmärgiks olla enda klientide jaoks justkui hea sõber. Alati olemas, alati soodne!

Vaata rohkem