Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240467

Tööpakkumise number

240467

Töö kirjeldus

• teenuste ja tehingutega seotud dokumentatsiooni korrektne vormistamine
• probleemsituatsioonide lahendamine vastavalt ettenähtud juhenditele ja kordadele
• erinevates programmides andmete sisestamine ja korrigeerimine

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidus
• riigikeele valdamine väga heal tasemel kõnes ja kirjas, vene keele valdamine suhtlustasandil
• väga hea suhtlemis-, väljendus- ja kuulamisoskus
• hea arvuti kasutamise oskus (MS Office)
• kõrge pingetaluvus
• kohusetundlikus
• kohanemisvõime suure organisatsiooni töökorralduse ja reeglitega

Ettevõte pakub

• sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
• huvitavat tööd kiiresti arenevas ja muutuvas ettevõttes
• eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
• kindlat sissetulekut
• väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Aia 6, Mõisaküla.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
26. september 2011

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.