Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626917

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tooraine tellimine, pitsade valmistamine ,teenindamine ja ruumide korrashoid.

Ootused kandidaadile

Hea pingetaluvusega, meeldib suhelda ja austab meeskonna tööd. teab mis on hea klienditeenindus.

Graafiku alusel tööd, rõõmsat kollektiivi, koolitust kohapeal ,lisa teenimis võimalust .

Tööpakkumise number
#626917

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. september 2020
Kuulutus sisestati:
2. september 2020

CVKeskus.ee klient

Valmistoitude tootmine

Vaata rohkem