Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303147

Klienditeenindaja (Viimsi Comarket)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on ostjate sõbralik, kiire ja korrektne teenindamine teenindusletis. Vajadusel teenindamine kassas ning müügisaali korrastamine ja kaubariiulite täitmine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled aus, kiire, täpne ja kohusetundlik ning sulle meeldib vahetustega töö, valdad eesti keelt kaubandustöötajatele nõutaval tasemel. Kasuks tuleb vene keele valdamine.

Pakume Sulle konkurentsivõimelist töötasu, kaasaegset töökeskkonda ning ettevõttesiseseid soodustusi.

Lisainfo

Töö asukohaks on Randvere tee 6, Viimsi.

Tööpakkumise number
#303147

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 520 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
28. märts 2013

Abc Supermarkets on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis opereerib kaupluseid Comarket ja Solaris Toidupood. Meie missiooniks on tekitada klientides positiivseid emotsioone ja olla neile lähedal. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning uudset lähenemist.

Vaata rohkem