Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754073

Klienditeenindaja ÜLEMISTE KESKUSES

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset ja avatud suhtlemisega klienditeenindajat. Kauplus Pärlipood tegeleb kunstitarvete ja käsitöökaupade müügiga ning kauplus asub Tallinnas ÜLEMISTE KESKUSES

Tööülessanneteks on:
*kaupade müük Pärlipoe kaupluses
*klientide nõustamine

*kaupade väljapanek

Ootused kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
* eelnev müügitöö kogemus
* eesti ja vene keele oskus

* Covid.19  vastu ei pea vaktsineerima ning EI OLE nõutav

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* paindlikku töögraafikut
* tööaega 10-21 (15-16 päeva kuus tööl)
* hea töö eest head palka

Tööpakkumise number
#754073