Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja-triikija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368183

Tööpakkumise number

368183

Töö kirjeldus

Pesupanda OÜ otsib Haabersti klienditeeninduspunkti rõõmsameelset inimest, kes on valmis klientide meeldivaks ja asjatundlikuks teenindamiseks. Lisaks valmis omandama uusi teadmisi rõivaste puhastamise valdkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Meile sobiv kandidaat on kohusetundlik, rõõmsameelne, töökas, abivalmis ja hea suhtleja.

Ettevõte pakub

Kindlat tööd ja palka
Tööaega graafiku alusel, pikk ja lühike nädal.
Rõõmsat ja abivalmis kollektiivi
Erialast arenguvõimalust
Ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2015
Brutopalk:
Alates 600 kuni 650 EUR kuus

Pesupanda OÜ on 1997 aastal loodud ja 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes pakub Tallinnas keemilise puhastuse ja pesumaja teenuseid eraisikutele ning ettevõtetele. Lisaks pakume triikimise teenust, rõivaste parandamist, rõivaste markeerimist ning vaipade puhastamist. Meil on Tallinnas neli teeninduspunkti - Haaberstis, Pirital, Tondi Selveris ning pesumaja Mustamäel.

Meie eesmärgiks on olla parima teeninduse ja kvaliteediga puhastusettevõte ning kogu meeskond töötab igapäevaselt selle nimel, et seda tiitlit õigustada.