Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja/ toodete valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419400

Tööpakkumise number

419400

Töö kirjeldus

Väljaõpe kohapeal!

Toodete valmistamine vastavalt menüüle ning müük kliendile, koos sellega kaasnev tegevus (ettevalmistus, töökoha korrashoid, kauba vastuvõtmine).

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on aus, iseseisva mõtlemisega, töökas, korrektne ja kohusetundlik. Elementaarsed teadmised toiduainete käitlemises.

Pakume sõbralikku ja pingevaba töökeskkonda, palju tööd ja head palka.

Boksipeatus on avatud 8.00 - 20.00 laupäeval 10.00 -19.00 Pühapäeval suletud. Töö toimub vahetustega.

Lisainfo

Vaatame läbi CV-d kus on vastatud küsimustele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
4. mai 2016
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2016
Brutopalk:
5 EUR tunnis

Boksipeatus on 2012 avatud, populaarne kiirsöögikohvik aadressil Veerenni 54 Tallinn istumiskohtadega nii sees kui terrassil. Eesmärgiks on pakkuda natuke kõrgema hinnaklassiga head maitset ja kvaliteeti nii pakutava teeninduse kui toodete näol.