https://www.cvkeskus.ee/659165

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda positiivse ellusuhtumisega rõõmsameelset klienditeenindajat. Vajalik valmisolek uute toodete tundmaõppimiseks ja nende tutvustamiseks klientidele. 


 


Nõudmised kandidaadile

Positiivsus, rõõmsameelsus, abivalmidus.

Kasuks tuleb võõrkeelte oskus.

 


Ettevõte pakub

Toetavat meeskonda, mõtlemapanevaid ja väljakutseid esitavaid lisaülesandeid, lahedaid ühisüritusi. Näiteks suve käisime üheskoos ära saatmas parvesõidul.
Tööd ainulaadses kaupluses Tartu vanalinnas.


Tööpakkumise number
#659165

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2020
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2020
Klienditeenindaja Klienditeenindaja

VAPISTA OÜ

Vapista OÜ on 2014.a. asutatud e-sigarettidega tegelev ettevõte. Vapista on kasvatanud aastatega enda turuosa ning jätkanud koostööd mitmete teiste ettevõtetega Eestis ja välismaal. Oleme arvestatav partner e-sigarettide valdkonnas. Väärtustame oma ettevõttes pidevat professionaalset arengut nii indiviidi, meeskonna kui ka ettevõtte tasandil.

Meie eesmärgiks on pakkuda iga kliendi vajadusi arvestavat professionaalset ja kliendisõbralikku teenindust ning teha oma tööd iga päev aina paremini. Iga klient on eriline ning meie töö on pakkuda võimalikult kvaliteetset ja personaalset teenust.

Vaata rohkem

Klienditeenindaja
You are applying to:
Klienditeenindaja
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!