Värsked tööpakkumised

Klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367153

Tööpakkumise number

367153

Töö kirjeldus

klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine,
kaupade müük, väljapanek
vajalik arvutioskus
töö vahetustega, kaubanduskeskuses

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled:
hea suhtleja ja pead tähtsaks head teenindust, positiivse mõttelaadiga ning valmis kaasa aitama ettevõtte eesmärkide saavutamisele, omad eesti ja võõrkeeleoskust (kindlasti vene, inglise või soome) ja valmis vahetustega tööks

Ettevõte pakub

Siis pakume:
vaheldusrikast tööd edumeelses firmas, kaasaegseid töötingimusi, firmaüritusi, koolitust

Lisainfo

Soovime leida meeskonnaliiget võimalikult kiiresti.
Palun lisada CV-le ka palgasoov.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2015

Pro Optika on Eesti kapitalil põhinev optika jaemüügikett. Hetkel on meil kokku 10 kauplust (4 Tallinnas, Võrus, Põlvas, Valgas, Tartus, Viljandis ja Pärnus). Tartusse otsime oma meeskonda energilist, positiivse ellusuhtumisega, arenemisvõimelist ja tööle pühenduvat inimest