Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313234

KLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kinokülastajate kõrgtasemel teenindamine (piletite, jookide ja maiustuste müümine, piletite kontrollimine, klientide juhendamine);
- kino puhtuse tagamine.

Ootused kandidaadile

- väga hea eesti keele oskus;
- sõbralikkus ja viisakus;
- hea õppimisvõime ja kiirus;
- positiivne ellusuhtumine, huumorimeel;
- hea pingetaluvus ja kiire tegutsemisvõime ka pingelistes olukordades;
- teenindusele orienteeritus.

Kasuks tuleb:
- varasem töökogemus teenindussektoris;
- võõrkeelte oskus.

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekesist tööd;
- sõbralikku ja toredat kollektiivi;
- paindlikku töögraafikut.

Lisainfo

Tööaeg:
- pakume pikaajalist täistööajaga tööd;
- töö graafiku alusel.

Kandideerimiseks palume saata CV koos motivatsioonikirjaga.

Tööpakkumise number
#313234

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2013

Cinamon on Cinamon Gruppi kuuluv nooruslik bränd, mis ühendab endas töötajaid, kes soovivad pakkuda klientidele kõrgtasemelist teenindust ja parimat meelelahutuskogemust. Cinamon on 5 kinosaaliga Lõuna-Eesti suurim kinokeskus, mis asub Tartu kesklinnas, Tasku keskuse 4. korrusel.

Vaata rohkem