Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #343058

Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Tartusse enda meeskonda suveks uut liiget. Klienditeenindaja ehk check-in töötaja on Tartus meie ettevõtte visiitkaart, temapoolne särav ja oskuslik teenindus on see, mis toob kliendi meie juurde tagasi.

Tööülesanneteks on:

  • klientide kiire ja sõbralik teenindamine busside väljumiste juures (sõidupiletite kontrollimine ja müümine)
  • vastamine klientide e-kirjadele

Ootused kandidaadile

Sa sobid klienditeenindajaks, kui:

  • Sul on väga hea eesti keele oskus (kõnes ja kirjas)
  • Valdad hästi inglise keelt, kasuks tuleb vene keele oskus
  • Oled avatud suhtleja
  • Oled valmis töötama graafiku alusel
  • Oskad reageerida pingelistes olukordades
  • Oskad kasutada kontoriprogramme

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet
  • Nooruslikku ja toetavat kollektiivi
  • Mõnusat töökeskkonda
  • Ettevõttepoolseid soodustusi

Tööpakkumise number
#343058

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
19. mai 2014

Lux Express Grupp on Eesti kapitalil põhinev rahvusvaheline transpordiettevõtete võrgustik, mis pakub transporti Eesti, Läti, Leedu, Poola ja Venemaa turgudel. Lux Express pakub läbi eksklusiivse Lux Express ja taskukohase Simple Express brändide oma klientidele mugavaid ja kvaliteetseid reisimislahendusi.

Vaata rohkem